КОНКУРСИ

Результати проведення ІІ етапу  

Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика,

який відбувся 16 листопада 2019 року

з/п

ПІП

Дата нар.

Клас

Навчальний заклад

Місце

ПІП учителя

Примітки

  1

Овчарук

Вікторія

Вікторівна

21.11.

2003

11

Тальнівський економіко- математичний ліцей Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Сотник

Альона

Василівна

 

  2

Костенко

 Аліна

Василівна

15.05.

2004

10

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області

   І

Нерубайська

Любов

Андріївна

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

  3

Захаревич

Яна

Олегівна

22.06.

2004

10

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІ

Прилуцька

Олена

Миколаївна

 

  4

Жабченко Катерина

Юріївна

22.01.

2005

10

Тальнівський економіко- математичний ліцей Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Сотник

Альона

Василівна

 

  5

Мороз

Олександра Андріївна

23. 09. 2005

9

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІ

Баранюк

Алла

Василівна

 

  6

Юрченко

 Ілля

Олексійович

05.08. 2006

  8

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІ

Макарова

Юлія

Леонідівна

 

  7

Нечипоренко Вікторія Володимирівна

13.04.

2006

  8

Соколівоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Нерубайська Валентина Валеріївна

 

  8

Каленчук

Артем

Олексійович

18.10.

2006

  7

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Нерубайський Володимир Артемович

 

  9

Лобунець

Марія

Андріївна

14.08.

2007

  7

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

ІІІ

Рафальська

Ольга

Віталіївна

 

 10

Толочко

Дар’я

Ігорівна

25. 12. 2007

  6

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області

І

Романченко

Ніна

Іванівна

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

 11

Кот

Тамара Олександрівна

15.02

.2009

  5

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

ІІ

Рафальська

Ольга

Віталіївна

 

 12

Жих

Ясміна

Олегівна

06.05.

2009

  5

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Криворучко

Тетяна

Валеріївна

 

 13

Басок

Катерина Олексіївна

27.07

2010

  4

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

   І

Чайка

Лариса

Іванівна

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

 14

Безталанна

Дар’я

Євгеніївна

25.06

2010

  4

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

   ІІ

Чайка

Лариса

Іванівна

 

 15

Карбовська Анастасія Вадимівна

05.02.

2010

  4

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Бондар

Антоніна

Василівна

 

 16

Кашоїда

Валерія

Олександрівна

01.04.

2011

  3

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області

   ІІ

Мизюк

Наталія

Павлівна

 

 17

Борисенко

Софія Олександрівна

23.07.

2011

  3

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІ

Дерена

Аля

Петрівна

 

 18

Ноздровська Світлана

Юріївна

09.08.

2011

  3

Тальнівська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Мельник

Алла

Петрівна

 

 

Результати проведення ІІ етапу

  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

№ з/п

ПІП

Дата нар.

Клас

Навчальний заклад

Місце

ПІП учителя

Примітки

1

Цвігун

Анастасія Тарасівна

04.10.

2002

  11

Тальнівський економіко- математичний ліцей Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Сотник

Альона Василівна

 

2

Костенко

 Аліна Василівна

15.05. 2004

  10

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області

   І

Нерубайська Любов Андріївна

Рекомендовано до участі в ІІІ етапі

3

Сапата Вікторія Віталіївна

28.10. 2003

  10

Тальнівський економіко- математичний ліцей Тальнівської міської ради Черкаської області

  ІІІ

Сотник Альона Василівна

 

4

Мороз Олександра Андріївна

23. 09. 2005

   9

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

   ІІ

Баранюк Алла Василівна

 

5

Юрченко

 Ілля Олексійович

05.08. 2006

   8

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

   ІІІ

Макарова Юлія Леонідівна

 

6

Черепенко Олександра Дмитрівна

26.11. 2007

   6

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області

    ІІ

Нерубайська Любов Андріївна

 

7

Толочко

Дар’я

Ігорівна

25. 12. 2007

   6

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області

   ІІІ

Нерубайська Л.А.

Романченко Н.І.

 

8

Сергеєва Вікторія Віталіївна

22.09. 2007

   6

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області

   ІІІ

Нерубайська Л.А.

Романченко Н.І.

 

9

Тисячна Катерина Русланівна

15.09.

2009

   5

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

    І

Рафальська О.В.

 

10

Жих

Ясміна

Олегівна

06.05.

2009

   5

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

   ІІ

Криворучко Т. В.

 

11

Кот

Тамара Олександрівна

15.02

.2009

   5

Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області

   ІІІ

Рафальська О.В.