Вимоги

до виконання, оформлення й перевірки письмових робіт (зошитів)

із української мови і літератури

та зарубіжної літератури

в 5-11 класах

(зміни й доповнення)

Схвалено та рекомендовано до друку вченою радою комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Протокол №3 від 31.08.2017 року

Упорядники:

Січкар С. І., завідувач лабораторії гуманітарних дисциплін комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Ющенко Л. О., старший викладач кафедри професійного розвитку педагогів комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Юрчак В. А., методист російської мови і зарубіжної літератури лабораторії гуманітарних дисциплін комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

В47   Вимоги до виконання, оформлення й перевірки письмових робіт (зошитів) із української мови і літератури та зарубіжної літератури в 5-11 класах (зміни й доповнення). Методичний порадник / упоряд.: С. І. Січкар, Л. О. Ющенко, В. А. Юрчак. Черкаси, 2017. 14 с.

Методичний порадник укладено відповідно до вимог Державного стандарту для вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури.