На базі комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівської міської Черкаської області" 05.12.2023 відбулося засідання спільноти вихователів різновікових груп закладів дошкілної освіти Тальнівської громади.

Керівник спільноти Валентина Петренко, вихователь ЗДО с.Тальянки, розкрила питання "Особливості організації життєдіяльності дітей у закладі дошкільної освіти в сучасних умовах" і спонукала колег обговорити робочі питання організації життєдіяльності дітей у ЗДО. Вихователі щиро ділилися досвідом, що сприяло підвищенню фахового рівня та професійної майстерності.
Питання "Розвиток стресостійкості педагогів-дошкільників" розкрила психолог Центру Оксана Ткаченко і спрямувала діяльність педагогів на застосування внутрішніх ресурсів у кризовий період; поділилася власними напрацюваннями на шляху розвитку життєстійкості у вихователя та дитини-дошкільника. Свій виступ вона збагатила цілим арсеналом вправ, прийомів, психологічних завдань щодо розвитку стресостійкості в дітей та дорослих як продуктивний спосіб мінімізації травм війни в здобувачів освіти та педагогічних працівників.
Консультант Центру Оксана Булгак акцентувала увагу педагогів на удосконалення освітньої діяльності, підвищення професійної компетентності, спрямованої на якість навчання та виховання дошкільників.
Зустріч цікава, повчальна, продуктивна.