02.01.2024 р. в спортивних залах  Тальнівського   НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія»  та  Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу о  9-00 відбулися змагання з волейболу згідно проекту «Пліч-о-пліч.  Всеукраїнські шкільні ліги»  ІІ територіального  етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події – «Разом переможемо».

В змаганні взяли участь 8 команд. Спочатку відбулися зональні змагання, а потім територіальні.

У зональних змаганнях місця розподілилися таким чином : у  спортивному залі Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу   -  команда  « Кмітливі рисі»  Тальнівського економіко-математичного  ліцею – 1 місце, 2 місце – команда    « Колібрі» Зеленьківської  гімназії, 3 місце – команда «Арктичні вовки» Кобринівської  гімназії, команда «Сови»  Білашківської гімназії – посіла 4 місце;  у спортивному залі Тальнівського   НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. № І –гімназія»  -  команда  «Пуми»   Тальнівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2  зайняла 1 місце,  2 місце - команда   « Тальнівські ягуари»  Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія», 3 місце -  команда  « Арктичні вовки»  Соколівоцької  гімназії, 4 місце -  команда «Спритні видри»  Веселокутської  гімназії.  В результаті запеклих  ігор  в територіальних змаганнях місця розподілені були таким чином: 1 місце - команда  «Пуми» Тальнівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 2 місце -  команда   « Тальнівські ягуари» Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія», 3 місце  - команда   «Кмітливі рисі»   Тальнівського  економіко-математичного  ліцею, 4 місце – команда  « Колібрі»  Зеленьківської  гімназії.

Дякуємо за допомогу в організації турніру директору Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу Андрющенку Андрію Миколайовичу, директору Тальнівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія» Голоті Ользі Степанівні,  директору  КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради Ємельяновій Олені Вікторівні, головним суддям Забермах Валентині Федорівні, Баланюку Максиму Олександровичу. Також подяка учителям фізкультури, які підготовили дітей до проведення турніру та дітям.

# разом переможемо # плічопліч # Черкащина_шкільні_ліги