29 грудня 2023року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради. Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Лариси Коваль, за участю міського голови Василя Сідька, керівників закладів освіти Тальнівської міської ради, керівників КУ «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників  ТМР», КЗ «ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр ТМР» та інших запрошених.

Учасники засідання розглянули та обговорили ряд актуальних освітніх питань.
 Про виконання Комплексної Програми «Освіта Тальнівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» у 2023 році доповідала  начальник відділу освіти, молоді та спорту ТМР Лариса Коваль. Керівник розповіла про сильні та слабкі сторони  роботи в даному напрямку, учнівські досягнення, визначила основні напрямки для подальшої діяльності.

Розглядаючи питання про затвердження плану роботи  відділу освіти, молоді та спорту  на 2024 рік, акцент було зроблено саме на цьогорічному фінансуванні освітньої галузі та тих заходах, які вдалося реалізувати. Окрім того, було визначено пріоритетні напрямки роботи галузі у 2024 році.

Про стан роботи відділу освіти та підпорядкованих закладів освіти  зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України  «Про засади запобігання і протидії корупції» упродовж 2023 року доповідав юрист централізованої бухгалтерії  відділу освіти, молоді та спорту ТМР Володимир Туркаленко.

У ході обговорення було відмічено зменшення кількості надходжень звернень  та рекомендовано забезпечити посилення контролю  щодо  створення належних умов  для реалізації громадянами  наданого їм права  особисто звертатися  до посадових і службових осіб  та задоволення їх законних вимог. Інформацію доповідачів взято до відома.

Під час засідання колегії присутні детально обговорили вищезазначені питання, проаналізували ефективність організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та визначили ряд завдань поставлених до виконання.
 По завершенню було проведено нараду із керівниками закладів освіти громади.