19 грудня на базі Комунальної Установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Тальнівської міської ради» відбулась нарада з директорами закладів дошкільної освіти Тальнівської міської ради за участі начальника відділу освіти, молоді  та спорту ТМР Лариси Коваль.
Також були присутні економіст централізованої бухгалтерії Ольга Кондратюк, провідний спеціаліст з питань освіти, молоді та спорту ТМР Любов Лозан, технолог групи централізованого господарського обслуговування Тетяна Крутенко, консультант КУ «ЦПРПП» Андрій Сомик.
Одним із ключових питань, що розглядались, було про   перспективи діяльності ЗДО Тальнівської міської ради у 2024 році.
Крім того, розглядалися питання  про організацію харчування в закладах дошкільної освіти та  стан відвідування вихованцями закладів.
У ході наради  начальник відділу освіти, молоді та спорту Лариса Коваль спільно з керівниками закладів   опрацювали отриману інформацію.
З кожним присутнім директором обговорено проблемні питання, аби визначити потреби закладів для їх подальшого вирішення.
На завершення наради було висвітлено питання стану функціонування офіційних  сайтів ЗДО та вирішено поточні організаційні питання.