25 листопада розпочинається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» і професійна спільнота працівників психологічної служби закладів освіти Тальнівської громади провела семінар-практикум для обміну досвідом і координації планів. Зустріч модерувала психолог КУ «ЦПРПП Тальнівської міської ради» Ткаченко Оксана. Практичні психологи та соціальні педагоги опрацювали ряд актуальних методик, які допоможуть їм у роботі. Важливо відмітити, що учасники у презентаціях своїх робіт дякували,перш за все, захисникам нашої країни - за їхню неоціненну роботу, за те, що ми можемо працювати, навчати дітей, спілкуватися з рідними і друзями. У процесі роботи колеги прийшли до висновку, що ми повинні спільно працювати над тим, щоб щороку 365 днів у наших закладах освіти проживалися без насильства.