«Всесвітній біг заради гармонії в Україні»

22 липня на стадіоні Тальнівського будівельно-економічного коледжу за участю відділу освіти, молоді та спорту відбувся  обласний фізкультурно-оздоровчий захід під назвою «Всесвітній біг заради гармонії в Україні».

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з 1987 року у понад 155 країнах світу з метою поширення ідеалів толерантності дружби і гармонійного співіснування народів у світі.
Обласний фізкультурно-оздоровчий захід  проводився вперше, в умовах нинішнього запобігання поширення коронавірусної хвороби СOVID-19 був проведений не як широкомасштабна естафета, а як забіг із передачею один одному факела миру з думкою про мир, гармонію та взаєморозуміння в світі.
Загалом участь у забігові взяв 31 учасник із числа жителів Тальнівської ОТГ, Тальнівського району та з м. Ватутіне із поділом на дві вікові категорії: дорослі віком від 18 до 25 років (забіг на дистанцію 500 м) та 26 років і старше (забіг на дистанцію – 1км).

Почесними гостями на заході були:

- Василь Сідько - в.о.міського голови;

- Альона Норенко – директор Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

- Ірина Коваль – завідувач сектором Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

- Ольга Оліференко – головний спеціаліст Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

До привітального слова були запрошені в.о. міського голови Василь Сідько та директор Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Альона Норенко, які привітали всіх із започаткованим спортивним заходом та учасникам забігу побажали перемог.
По завершенню забігу суддівська колегія у складі Івана Шевченка (директора Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи), Лариси Литвинюк (старшої медичної сестри ЗДО №7 «Струмочок»), Людмили Острань (директора Тальнівського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх») та Валентини Забермах (тренера-викладача Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи) оголосила переможців:
У віковій категорії 18-25 років:

III місце – Олександр Штобза,

II місце – Дмитро Бевзюк,

I місце – Віталій Лозан.

У віковій категорії 26 років і старше:

III місце – Олег Безпалий,

II місце – Іван Бабой,

I місце – Юрій Стасюк.

Дякуємо учасникам за активну громадську позицію та бажаємо подальших перемог та нових звершень.